piątek, 30 marca 2012

Herezji ciąg dalszy - "Ucieczka Eisensteina" oraz "Fulgrim" - zapowiedzi
Fabryka Słów zapowiada, że będzie srogo w świecie fabrycznej edycji Warhammera 40k
W lipcu oprócz "Galaktyki w  ogniu", spodziewać się możemy również "Ucieczki Eisensteina".

"Kapitan Gwardii Śmierci Nataniel Garro, świadek straszliwej masakry sił Imperium na Isstvanie III, porywa okręt i rusza na Terrę, żeby ostrzec Imperatora o zdradzie Horusa. Jednak uciekający „Eisenstein” zostaje uszkodzony przez wrogi ostrzał i gubi się w osnowie – dziedzinie Mrocznych Potęg. Czy Garro i jego ludzie zdołają stawić czoła siłom Chaosu i dostarczyć wieści Imperatorowi, zanim knowania Horusa wydadzą plon?"

W sierpniu "Fulgrima"

"Jest 31 tysiąclecie. Ludzkość znajduje się u szczytu potęgi. Wojmistrz Horus prowadzi Wielką Krucjatę, mającą podbić całą galaktykę. W tym samym czasie Fulgrim, Prymarcha Dzieci Imperatora, prowadzi swych wojowników przeciwko ohydnym obcym. Krew przelana w owej wojnie sprawi, że w sercu dumnego Legionu zakiełkuje ziarno zdrady, która zawiedzie go prosto w mroki zepsucia. W kolejnej części cyklu o Herezji Horusa Graham McNeill opowiada tragiczne losy Fulgrima i jego upadku, który nieuchronnie doprowadzi do masakry na Isstvanie"

Pędzą konie, dzikie konie jak śpiewa pan Tenorek - tak pędzi Fabryka Słów. Herezja Horusa raz w miesiącu to za mało po latach posuchy wydawniczej? FS dorzuca do pieca :)

W ciągu najbliższych tygodni przystąpimy także do planowania premier dla innej serii, którą wydamy w tym roku, czyli "Duchów Gaunta".
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz