sobota, 24 marca 2012

Herezja Horusa


Jak zapowiada nowy wydawca książek z uniwersum Łorhammerciątka 40 klocków - Fabryka SŁów, niebawem powrót Horusa na salony. 

"Czas Horusa" w czerwcu (cz 1 Herezji, wydana przez CC pod tytułem "Wywyższenie Horusa").
"Galaktyka w ogniu" w lipcu (premiera w jedynej słusznej mowie).

Książki z WH40k mają być wydawane w odstępach miesiąca - półtorej. Matko i córko, skąd brać na wszystko mamone :)

A cytując więcej wieści z kuźni Fabryki Słów:
"Mamy dobry kontakt z Łorkszopem. Malo tego pracujemy nad takim fajerwerkiem w świecie Warhammera 40k, że szczęka opada. Nowość, tego nigdy jeszcze nie było i jak dobrze pójdzie to... a kurde, zęby nie zapeszyć"

Oraz próbka tłumaczenia:
" Horus... Największy spośród prymarchów, Horus Wspaniały, Najjaśniejsza Gwiazda, ulubieniec Imperatora, który traktuje go jak rodzonego syna. Horus Wojmistrz, najwyższy wódz wszystkich armii Imperium, pogromca tysiąca światów i zdobywca galaktyki. Horus, wojownik bez skazy i niezrównany dyplomata. Jak doszło do tego, że ten błyskotliwy strateg, doskonały wojownik, dowódca uwielbiany przez swoich żołnierzy, stał się zagorzałym czcicielem Bogów Chaosu? Podobno to straszliwe ziarno zakiełkowało w jego duszy podczas pobytu na Davinie.

Posłuchajcie opowieści o przerażającej Herezji Horusa. O zdradzie dziewięciu Legionów Marines, szturmie na Pałac Imperatora i wielkim pojedynku. Oto historia, która zmieniła Universum."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz