czwartek, 7 lipca 2022

FKB XCV: Heavy Metal


  Karnawał trwa, a numer XCV zawitał do Borgnine z bloga Borgninespainting. Kaliber 28 mm w tym temacie reprezentował będzie Poganiacz z klanu Moulder.

 

  Ten model to kolejny przykład na to, jak zacne są figurki z boxa Island of Blood. Dodam, że to prezent od Szredera i nie, nie zaczynam malować kolejnej bandy skavenów do Warheim Fantasy Skirmish. Choć przygotowuję się powoli do nowej kampanii mimo tego, że stara jeszcze trwa, a cały klan Skryre mam już kolorowy. 

 


 

  Poganiacze to nadzorcy odpowiedzialni za kontrolowanie i zaganianie potworów tworzonych przez Mistrzów Ciałokształtowania. Większość poganiaczy kontroluje roje szczurów i wielkich szczurów kierując je prosto na wroga. Innym zlecono prowadzenie przerażających Szczurogrów. Poganiacze nie mogą okazać strachu przed stworzeniami, które kontrolują, bowiem to sprowokowałoby je do zwrócenia się przeciwko swym panom. Mimo to żaden z potworów nie jest w pełni przewidywalny i nawet doświadczony Poganiacz może w każdej chwili zostać zabity przez bestię.


7 komentarzy: