wtorek, 12 kwietnia 2022

Tyci Łoomot! ZdunkoMORRów – zapis na „Długobrody 2 (podejście drugie)”.


  Powiedzmy, że to już koniec przygotowań na „drugie podejście” turnieju drużynowego w Mordheim pt „Długobrody 2: Miecze we mgle”. Rozgrywki popełnią się 23 kwietnia 2022 w Centrum Kultury i Biblioteki w Szczańcu (k. Świebodzina), ul. Herbowa 31 w godzinach 10:00 18:00.


  WYSIWYG pod rozpiski, które ułożyliśmy wraz z synem, zmusił do kolorowania. U mnie to tylko 4 modele, natomiast Karol hmm… 8 figurek, na które niezbyt miał ani chęci, ani motywacji. Nie ukrywam, że dwukrotnie byłem bliski odwołania naszego wyjazdu. No, żeby rodzic musiał gonić do nauki, do sprzątania to rozumiem, ale żeby cisnąć o malowanie, bo turniej… Na szczęście został Młodemu już tylko jeden Big’Un i koniec tematu.

 

  Poniżej wrzucam moje kolorowanki. Warboss i dwa Big’Uns. Zdjęcia kurcze znów z dupy, prześwietlone. Nie mam daru do tego, znów zapał na blogowanie wisi nad przepaścią na granicy świata.

 
 

  No i na zdjęciach jak i w rozpisce, najemne ostrze – Czarnoksiężnika, reprezentuje Goblin Szaman, bardziej pasuje do mej wizji Zielonego Tyci Łoomotu ZdunkoMORRów, i tu wracam do wstępnego zapisu topica „powiedzmy, że to już koniec przygotowań”, bo wymyśliłem sobie jednak innego reprezentanta. Nie będę czekał ze wpisem, aż ten pomysł zrealizuję, bo może też się okazać, że zabraknie czasu na sprowadzenie tej figurki i obrobienie jej do wyjazdu. Więc zastrzegam sobie prawo do zmiany w rozpisce jak i w bandzie tego jednego modelu. 

 No to zgłaszam na „Długobrody 2: Miecze we mgle”:

„Tyci Łoomot! ZdunkoMORRów”, Zdunek junior i wielebny_Rafael  Bandy: Orc&Goblins

  

2 komentarze:

  1. https://www.youtube.com/watch?v=XMvx7lPz0Mg

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cuda-wianki.Nawet nie wiedziałem o istnieniu tak zacnego utworu. Dzięki,

      Usuń