czwartek, 13 stycznia 2022

Figurkowy Karnawał Blogowy Edycja LXXXIX: „Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy”.


 

  Figurkowy Karnawał Blogowy, odcinek numer 89. Temat: „Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy”. Reżyserem odcinka jest Kamil z bloga Furius Paints. Scenarzystą epizodu jestem ja. Występuję Nocne Gobliny z klanu Księżycosmutka. Taka historia. 

 

  Zaplanowany na jesień drużynowy turniej Mordheim w Szczańcu nie odbył się, przeniesiony został na bieżący rok, z powodu oczywistego - koronawirus. Drużyny z Młodym tworzyliśmy na ostatnią chwilę i jak to w takiej sytuacji… WYSIWYG. A że zmiany zasad uwzględniają home rules odnośnie tarcz, to warto było je zakupić. No ale kto ma pokolorowane gobosy z tarczami? Na jesień jak się pakowaliśmy, z pomocą przyszedł Mellon. No ale, że turniej ma odbyć się w tym roku (na wiosnę?), był czas, by nadrobić zaległość. I oto dlatego powstała grupa stronników z klanu Księżycosmutka. Słońce zachodzi, Morrslieb wschodzi… gobliny wychodzą, a zdjęcia jak zwykle z dupy.

 

 


  A co tak jeszcze, pytacie? No praca, praca i robota. W wolnej chwili kampania w Warheim toczy się do przodu, na stole zaczynają latać potwory, a gra bywa coraz bardziej zachowawcza.Taka sytuacja. 

 


 

 

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Bądź widoczny w jaskiniach, noś odblaski.
   Dzięki :)

   Usuń
 2. Przy zdjęciach musiałbyś nad światłem popracować, zrezygnować z lampy błyskowej skierowanej bezpośrednio na modele i dobrze oświetlić rozproszonym światłem figurki.

  Ale mimo wszystko gobliny całkiem dobrze się prezentują, dobrze im w tych kontrastowych kolorach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki.
   Nie umiem, nie mam cierpliwości. Prawdę powiedziawszy, coraz bardziej się zrażam. Czy dla tych 20 wyświetleń i marnego efektu, czy warto?

   Usuń
  2. Dobre zdjęcie zawsze warto zrobić.

   Usuń