poniedziałek, 13 lipca 2020

"Maluj w czasach zarazy" - Łupy

Konkurs „Maluj w czasach zarazy” dobiegł końca. Klub Dębowa Tarcza wyróżnił prace Karola nagrodą specjalną. Miałem przyjemność uwiecznić moment otwierania paczki z nagrodami. Oto dowód, że stąpają po tym padole dzieci, które cieszą się, dostając figurki. Scena wargamingowa nie odejdzie wraz z nami. Dziękujemy Dębowa Tarczo, potraficie uskrzydlić.


 

Zastanawiacie się, co się właśnie wydarzyło na zdjęciu poniżej? Tak wygląda tłumaczenie ojcu, co przedstawia grafika na kubku i skąd ona jest. Podobne gestykulacje pomagają nam w trakcie potyczek, bitw i rozgrywek. Kto kogo widz, kto się schował, a kogo tam nie ma, mimo iż tam stoi.

Łowca Czarownic, pierwszy w nowej bandzie. Niczym ta pierwsza kostka domina. Ze specjalnym pozdrowieniem dla Tadeusza Rubika. Niech Sigmar da Ci siłę, Shally ma Cię w opiece, a Ulryk ześle łagodną zimę. 
A tak poza tematem, to u nas pełną parą kampania w Mordheim w dość nietypowym stylu. Krasnoludy kontra krasnoludy, tylko brak mi jakoś zapału do pisania. Z khazalidzkim pozdrowieniem - niech Wam złoto zbytnio nie ciąży. 


2 komentarze:

  1. Wspaniałe emocje! :-) Gratulacje dla Karola! Niechaj podbija kolejne konkursy gdyż pasja i talent są integralnymi częściami tego młodego padawana! ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sympatyczna Koleżanko, w imieniu Karola (nie ma jeszcze bloga, próbuje w nim i ten zapał rozniecić) - bardzo dziękuję :)

      Usuń