środa, 25 marca 2020

Tan Molrik Sztaboręki


   Zachwycony jestem modelami od Ścibora, są tak bardzo wdzięczne przy obróbce jak i malowanie, że praktycznie malują się same. Model Molrika wziąłem przy okazji zakupów dla syna, tak bardzo chciał na Inżyniera, jednego krasia dostępnego w ofercie Ścibora, że nie mogłem mu odmówić. To przy okazji wymieniłem swojego tana na takiego bardziej wypasionego. To w ramach przygotowań do drugiej edycji turnieju drużynowego Cienie nad Culmsee (w Mordheim oczywiście), jeżeli się odbędzie, bo jak na razie wszystkie eventy, które miały się odbyć teraz są przesuwane i obawiam się, że możemy nie mieć lokum.

   Nadal, jak widać, morduję się z obiektywem 55-200, już miałem inny w koszyku ale koronawirus i stwierdziłem, że lepiej odczekać bo to nie wiadomo jak się sprawy potoczą. Tym bardziej, że ja kilka lat temu miałem ospę i od tego czasu nie mam odporności.

   No dobra, Psze Państwa, tan Molrik. 


 

5 komentarzy:

 1. Powinien się nazywać Molrik krwawobrody. Dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
 2. O to, to! Co Pepe napisał to dobrze oddaje jego świetnie nasycona czerwienią broda. Podziwiam, bo to trudny do wysycenia kolor a tutaj wręcz kipi on wprost w oczy. Bardzo fajny model i do tego solidnie pomalowany. Lubię to! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) właściwie jak tak teraz patrzę, to fabularnie mógłby popełnić wpis w Księgę Uraz za nazwanie go Ryżywąsem.

  OdpowiedzUsuń
 4. taken 4 game download for pc is a fighting video game developed and published by Namco as the fifth main installment in the Tekken series.

  OdpowiedzUsuń
 5. job today Whether their parents give them an allowance while away at college or they earn their spending cash by working at student jobs, learning how to manage finances is important.

  OdpowiedzUsuń