czwartek, 11 grudnia 2014

Drake Storuf
W myśl starożytnej maksymy - kogo zjadasz tym się stajesz. Powiedzonko przypomina mej osobie postać pewnego arcybiskupa Sabatu z klanu Lasombra, który wciągnął niewłaściwego Nosferatu, jejciu cóż za wspomnienia :). 
Drake Storuf, kiedyś znany jako Kront Dwiebitwy. Zmobilizowany zostałem do porobienia zdjęć na konkurs malarski Spellcrow (bo to złożony model ze Spellcrow, ot dodam). Konkursik, w którym "komisja gier i zabaw" nie oceniała technik malarskich (mych dennych) więc mogłem dorzucić do puli zawodników kapitana Drake'a. W sobotę przejdzie chrzest bojowy.

 
 

 

 

 

Nu i przygotowania na weekend, długo wyczekiwany weekend .... jupi ajej. Karta drużynki, wpisywania współczynników, imion ekwipunku..... kurcze zaraz takie wszystko się osobowe robi.  Lubię to!
Kurka na wacie, problem z kolorem czcionki mam. Z automatu wybiera białą i tylko w  IE mogę zmienić czcionki na czarne ... pozostałe przeglądarki zmieniają chyba wszystkie kolory, a jak wybieram czarną to jest biała .... Matko i córko jakie to irytujące.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz