poniedziałek, 7 października 2013

I turniej Infinity w Chełmży - zaproszenie
Zapraszam Was na turniej Infinity który odbędzie się w Chełmży - miejscowości leżącej 20 km nad Toruniem, dnia 09 listopada 2013 roku.
Dokładniej turniej będzie miał miejsce na sali teatralnej Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury (CHOK) który to jest współorganizatorem i jednym z sponsorów tego wydarzenia. CHOK mieści się pod adresem: ul. Bydgoska 7 - blisko dworca pkp/pks, miejsc parkingowych też będzie pod dostatkiem. Jeżeli jesteście w stanie trafić do Torunia, to bez problemu traficie i do nas
 

Wstępnie informacje:
Turniej będzie składał się z 3 scenariuszy ITS (Seize the beacons, Frontline, Supply run) z tą różnicą, że gramy na 250 punktów (po dwie rozpiski tą samą armią / sektorem - wraz z rozpiskami do wglądu dla przeciwnika) oraz bez spec opsów. Dopuszczone są trzy proxy na rozpiskę, nie wymagany jest wysiwyg, na turnieju dopuszczamy używanie najemników (choć wedle Waszych opinii można to zmienić).
Limit czasowy na grę to 90 minut
System notowań: 3 punkty za wygraną, 1 za remis, 0 za przegraną, w przypadku remisów liczą się objectivy zdobyte w scenariuszach.
Składka (100% na nagrody): 10 zł
Turniej zaczniemy o godzinie 10:30, ale zapraszamy oczywiście wcześniej abyście mogli się zapisać, pogadać i zadomowić.
(godzinę staram się dopasować do jak największej ilości osób- masz wątpliwości czy się wyrobisz - napisz proszę)

Limitu osobowego nie wprowadzamy bo mamy dostępną dużą salę która na pewno zmieści nas wielu, liczymy jednak na to, że w miarę możliwości zabierzecie z sobą tereny.

Zasady konkursu malarskiego:
Do konkursu malarskiego może przystąpić każdy biorący udział w turnieju. Aby przystąpić do konkursu malarskiego należy zgłosić model przy zapisach na sali przed turniejem. Model wystawiony musi być malowany własnoręcznie, musi być też częścią rozpiski. Podstawka wykończona nie jest wymagana choć pewnie spodoba się oceniającym.
Modele będą oceniane przez komisję składającą się z trzech osób (nie biorących udziału w turnieju), dwie reprezentujące lokalny klub modelarski COMBAT, trzecia osoba to współorganizator turnieju od strony Ośrodka Kultury.
Każda z tych osób przyznaje punkty od 1 do 10, model który dostanie łącznie najwięcej punktów wygrywa, chyba, że właściciel zajął jedno z 3 pierwszych miejsc, w takim przypadku model z największą ilością punktów po nim staje się zwycięzcą. Zwycięzca konkursu malarskiego nie zajmuje dalszych nagradzanych miejsc w turnieju.
Nagrodami są: Boks i blister (modele do wyboru z puli) oraz props z Micro Art Studio (również do wyboru z puli)

Sponsorzy:
Starostwo Powiatowe w Toruniu -nagrody rzeczowe (figurki)
Chełmżyński Ośrodek kultury -nagrody rzeczowe (figurki)
Wargamer -nagrody rzeczowe (figurki)
Micro Art Studio - poza nagrodami rzeczowymi prosto z MAS, każdy uczestnik uzyska zniżkę na zakupy w sklepie na okres pół roku.
A także tańsze żarcie dzięki Pizzerii Pablo - 20% zniżki dla turniejowiczów 


Zapisów można dokonywać poprzez gtana@wp.pl oraz forum regionalne  lub forum wargamera 
Garran 

A ja od siebie dodam, że poczynię wszelkich starań by przygotować fotorelację.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz