środa, 25 marca 2020

Tan Molrik Sztaboręki


   Zachwycony jestem modelami od Ścibora, są tak bardzo wdzięczne przy obróbce jak i malowanie, że praktycznie malują się same. Model Molrika wziąłem przy okazji zakupów dla syna, tak bardzo chciał na Inżyniera, jednego krasia dostępnego w ofercie Ścibora, że nie mogłem mu odmówić. To przy okazji wymieniłem swojego tana na takiego bardziej wypasionego. To w ramach przygotowań do drugiej edycji turnieju drużynowego Cienie nad Culmsee (w Mordheim oczywiście), jeżeli się odbędzie, bo jak na razie wszystkie eventy, które miały się odbyć teraz są przesuwane i obawiam się, że możemy nie mieć lokum.

   Nadal, jak widać, morduję się z obiektywem 55-200, już miałem inny w koszyku ale koronawirus i stwierdziłem, że lepiej odczekać bo to nie wiadomo jak się sprawy potoczą. Tym bardziej, że ja kilka lat temu miałem ospę i od tego czasu nie mam odporności.

   No dobra, Psze Państwa, tan Molrik. 


 

4 komentarze:

 1. Powinien się nazywać Molrik krwawobrody. Dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
 2. O to, to! Co Pepe napisał to dobrze oddaje jego świetnie nasycona czerwienią broda. Podziwiam, bo to trudny do wysycenia kolor a tutaj wręcz kipi on wprost w oczy. Bardzo fajny model i do tego solidnie pomalowany. Lubię to! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) właściwie jak tak teraz patrzę, to fabularnie mógłby popełnić wpis w Księgę Uraz za nazwanie go Ryżywąsem.

  OdpowiedzUsuń
 4. taken 4 game download for pc is a fighting video game developed and published by Namco as the fifth main installment in the Tekken series.

  OdpowiedzUsuń