wtorek, 17 stycznia 2012

Malakai Tharg

Najwyższym stanowiskiem dostępnym w Ragna-Szczycie była funkcja skryby. Historyka Rodziny, spisującego dzień po dniu, miesiąc po miesiącu- monotonie życia w Twierdzy, każdego zamieszkałego tu członka Klanu. Regułę tę ustanowiono setki lat temu, dla krasnoludów takich jak on, dla najmłodszego z synów panującego w Ragna-Szczycie Tana. Jednak Malakai Tharg, syn Magnunda Tharg, wnuk Trygga Tharg nie dbał o takie drobiazgi. Znał swoje przeznaczenie.
 
Sama Launa wskaże mu drogę, zwerbowani śmiałkowie, przyjaciele w niedoli, stanowisko dowodzenia na miejskim rynku, szturm wewnętrznej cytadeli, pięcionogie zwierze skierowane głową w lewą stronę. Gdy tylko zamyka oczy, te wszystkie obrazy powracają.
   

Bardzo wdzięczny model, jakby to powiedział mój teściu. Czasem tak człowiek ma, że niektóre figurki przypadną do gustu z potrójną siłą. Jak to już napisane zostało, idealny na Szefa Bandy i też z takim zamysłem - posiadłem. Mimo, że w domu krasnoludów u nas pod dostatkiem (jedyna słuszna rasa, jaką operuje moja lepsza połowka), to Malakai w całej swej okazałości, będzie również penetrował ruiny Mordheim w swojej szczęśliwej koszulce FC Barcelona. No i na koniec, zdjęcie z katalogu SpellCrow


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza